Galerija - aktivnosti djece

Različite aktivnosti ponuđene djetetu u vrtiću i jaslicama  imaju različiti potencijal za svako dijete, jer djeca  znanja ne stječu jednakim redom niti jednakom brzinom.
Odgojno-obrazovni proces u vrtiću Zrno oblikuje se   prema potrebama i interesima djece.
Praćenje i poticanje cjelokupnog razvoja djeteta započinje primjerenom organizacijom i opremom  i poticajima u okruženju u kojem dijete boravi..

Aktivnosti djeci odgajatelji kontinuirano nude te ih prate, promatraju  i nastoje ih što bolje razumjeti , kako bi pružili što efikasniju podršku daljnjem razvoju djeteta te cjelokupnoj  kvaliteti življenja i učenja djece

U galeriji nudimo  prikaz  fotografija iz različitih područja   aktivnosti djece.