Stvaramo vlastite predstave

Osim redovitih gostovanja renomiranih kazališnih kuća u našem vrtiću, u vrtiću već dugi niz godina djeluje kazališna družina naših kreativnih odgojitelja.  Odgajateljice vrtića periodično realiziraju vlastite predstave za djecu. One su samostalni autori glazbe, kostima, scenografije, koreografije i cjelokupne predstave.
Realizirane predstave naših odgajateljica:

Juha od bundeve,
Zec i mrkva,
Maca papučarica,
Mjesta ima na metli svima,
Grubzon,
Najotmjeniji div u gradu,
Nemaš pojma Grizlijane,
Neposlušno mače,
Ogledalce,
Ti i ja mali medo,
Anđeo i zvjezdica,
Sveta noć
Pif, Paf, Puf ...

Motivi naših predstava za djecu su najčešće problemske slikovnice koje se bave problemskim situacijama u životu djeteta, a vezane su uz djetetove osjećaje, osobine ličnosti i ponašanja. Predstave su prilagođene djetetovoj sposobnosti razumijevanja poruke na zanimljiv i smislen način, jasnim i razumljivim jezikom.

S nekim od navedenih predstava smo sudjelovali u humanitarnom projektu Darujmo djeci kazalište u Zagrebačkom kazalištu lutaka.